Hledá se backend PHP developer

Bav se prací a rozvíjej se

Proč bys měl zkusit pracovat u nás

Dobrá práce to není jen dobrá výplata. Dobrá práce jsou zajímavé projekty, moderní technologie, osobní rozvoj i vzdělávání a hlavně dobrý tým lidí se kterým spolupracuješ na svých projektech. Prostě chceme dělat zajímavé projekty a aby nás práce bavila

Kdo jsme

Jsme středně velký brněnský softwarehouse v oblasti internetových technologií a vývoje aplikací. Vytváříme řešení pro významné firmy a korporace a pomáháme jim dělat jejich práci efektivněji každý den.

Díky našim řešením například prodává AAA Auto vozy přes Internet, Airbank a Homecredit nabíraly efektivněji zaměstnance, tisíce lidí si snadno porovnají finanční produkty přes porovnej24.cz a mnoho dalších firem řídí svoje procesy efektivněji.

Baví nás výzvy a hledání správných řešení i objevování nových technologií. Vedle tvorby řešení pro naše klienty jsme se pustili do vlastních SaaS projektů - jeden z nich propojuje eShopy se skladovacími a logistickými firmami a druhý nabízí sportovcům možnost rozvoje skills na dálku a propojuje je s dalšími sportovci i kouči z celého světa.

A oba tyhle projekty jsou úspěšnější a větší než jsme si zpočátku mysleli, takže potřebujeme další šikovné kolegy do našeho vývojářského týmu.

Naše technologie a procesy

PHP a MariaDB(MySQL) tvoří základní kameny našeho devstacku. Nestavíme řešení na jednom frameworku, ale „composurujeme“  vše co nám dává smysl, takže u nás narazíte na kód z Nette, Symphony, Laravelu, Slimu atd. Na websockety a asynchronní zpracování saháme po NodeJS.

Jsme si vědomi, kde je síla PHP a MySQL, tam kde nejsou jejich silné stránky nasazujeme další technologie, nesourodá data tlačíme do MongoDB, NodeJS nám pomáhá se sockety, fronta stojí u Rabbita(MQ), koketujeme s Elasticsearch, na frontendu se kamarádíme s Vue. JS a Reactem, ale nepohrdneme i klasickým HTML a CSS … o pořádek se nám stará GIT a kvalitu kontroluje CI server od Gitlabu.
Až to všechno upečeme, zabalíme to do containeru a pošleme Dockerem do světa, kde nám celý orchestr řídí dirigent Kubernetes.

Proč se přidat k nám a co nabízíme

- máme zkušený tým vývojářů, kteří si navzájem pomáhají a překonávají výzvy
- experimentujeme s novými technologiemi
- dáváme všem prostor pro inovace a nové nápady
- podporujeme vzdělávání – placené kurzy, workshopy s předními osobnostmi české vývojářské komunity
- vybíráme si zajímavé projekty, které mají budoucnost

- klademe důraz na to, abychom byli dobrá parta
- šéfují nám „dobré nápady“ a „zdravý rozum“
- vážíme si dobré práce a umíme ji dobře ohodnotit

- vybavení jaké si vyberete - více monitorů, notebook, licence na SW dle potřeby
- výbornou kávu a pravidelné firemní snídaně
- krásné kanceláře v centru s výhledem do Lužáneckého parku
- flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
- společné mimopracovní aktivity (sport, pivo, kultura)

Koho hledáme

Junior PHP developer

Očekáváme alespoň minimální zkušenost s vývojem internetových projektů v PHP, ale hlavní je správný přístup a chuť se něčemu naučit. Znalost JavaScriptu, Linuxu, databází MySQL je výhodou.

Pracovní náplní je pomoc v týmu při vývoji aplikací na straně back-end i front-end, příprava API, menších služeb a vývoj komponent.

Senior PHP developer

Pracovní náplní je samostatná činnost na projektech nebo vedení menších týmů (záleží na preferenci), udržování a rozvoj devstacku, návrh architektury projektů, vývoj nových služeb (NodeJS, PHP,...), volba a objevování technologií a zkoumání nových postupů.

Co od Tebe očekáváme

- Základní znalost HTML / CSS
- Výbornou znalost PHP 7,8
- Povědomí o principech API (Rest, JSON RPC, …)
- Zkušenosti s existujícími PHP frameworky (Nette, Laravel, Symfony, Slim)
- Dobrou znalost SQL (MariaDB a případně i MongoDB, ElasticSearch, Redis)
- Být flexibilní, schopnost hledat nová kreativní řešení a sledovat moderní trendy
- Nemusíš mít roky zkušeností, ale očekáváme nadšení a chuť se vzdělávat

 

Nábor